Laden Evenementen

« Alle evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Vipassana introductiecursus met Aad Verboom september – fysiek NL (2/7)

17 september|18:30 - 20:30

Vipassana introductiecursus, woensdag 10 september t/m 22 oktober, 7 avonden, met afsluitend een Vipassana meditatieweekend (apart inschrijven).

Op inschrijving, begeleiding Aad Verboom.

Deze cursus is voor iedereen die nog niet bekend is met (boeddhistische) meditatie, maar wel geïnteresseerd is in een duidelijke methode tot het ontwikkelen van inzicht in jezelf. De basis van de beoefening van Vipassana meditatie en de daarmee verbandhoudende bestudering van boeddhisme worden in de cursus behandeld.

De vragen “wat is meditatie”; “welke soorten meditatie zijn er”; “wat zijn de meditatie objecten”; “hoe mediteer je” en  “welke resultaten kunnen worden verwacht” worden systematisch beantwoord door het zelf te ervaren tijdens de zit, sta, lig en loop oefeningen.

Deelnemen

  • Het maximum is 12 deelnemers. Als de cursus is volgeboekt, kun je je op de wachtlijst laten zetten.
  • Locatie: Karunika, Meerhuizenplein 38, Amsterdam.  Bereikbaar met Openbaar Vervoer, 10 minuten lopen van station Amstel.
  • Alle avonden zijn van 18:30-20:30 uur.
  • Na elke les wordt documentatie gemaild.
  • Informatie over het weekend volgt later.
  • Als je alsnog verhinderd bent, wil je dit dan s.v.p. zo snel mogelijk melden.  We kunnen dan iemand van de wachtlijst uitnodigen mee te doen.

Toelatingseisen in verband met luchtweginfecties
Vanuit onze visie op de boeddhistische ethiek zien we luchtweginfecties als een risico voor de begeleiders en deelnemers maar ook als een risico om anderen te besmetten. We hebben er daarom voor gekozen om voorzichtig met elkaar om te gaan, conform de richtlijnen van de rijksoverheid. Per 11 maart 2023 zijn vanuit de rijksoverheid de adviezen over testen op corona en isolatie na een coronabesmetting vervallen. Zie Adviezen om luchtweginfecties te voorkomen | Coronavirus COVID-19 | Rijksoverheid.nl.

Op dit moment zijn adviezen om luchtweginfecties te voorkomen van toepassing. We volgen deze adviezen en helpen zo verspreiding van luchtwegvirussen te beperken. Daarmee beschermen we ook mensen met een kwetsbare gezondheid.

Adviezen
Heb je klachten die passen bij luchtweginfecties, zoals hoesten, niezen, keelpijn en een loop-of snotneus?
• Blijf thuis als je ziek bent.
• Zorg bij lichte klachten dat je een zelftest gedaan hebt met een kwalitatief goede zelftest, met negatief resultaat en maximaal 24 uur geleden. Omdat dit in de praktijk niet makkelijk aan te tonen is, gaan we uit van je eigen (mondelinge) verklaring. Bij twijfel is dan ter plekke een nieuwe zelftest verplicht, die door Dhammadipa geleverd wordt.

Voor iedereen met of zonder klachten geldt:
• Hoest of nies in je elleboog.
• Was vaak en goed je handen met water en zeep.
• Zorg voor voldoende ventilatie van binnenruimtes.
Voor vragen en opmerkingen, mail s.v.p. naar info@dhammadipa.nl.

Dana

  • De cursus is op basis van een vast bedrag van € 90,00 voor de volledige cursus.
  • Aan het einde van de cursus is gelegenheid dana te geven voor het onderricht.
  • Je kunt betalen voor de cursus en digitaal dana geven door een bedrag over te maken naar Giro NL85 INGB 0005019113 ten name van Dhammadipa, Amsterdam, onder vermelding van ‘vic september 2025’. Er is ook een QR-code beschikbaar.
  • Er is ook een dana box aanwezig zodat je dana kunt geven met contant geld.

 

Gegevens

Datum:
17 september
Tijd:
18:30 - 20:30
Evenement Categorieën:
,

Locatie

Dhammadipa
Vipassana meditatiecentrum gevestigd in Amsterdam.
Amsterdam, Nederland
+ Google Maps

Organisator

Dhammadipa – Vipassana meditatiecentrum gevestigd in Amsterdam.
E-mail
info@dhammadipa.nl

Gegevens

Datum:
17 september
Tijd:
18:30 - 20:30
Evenement Categorieën:
,

Locatie

Dhammadipa
Vipassana meditatiecentrum gevestigd in Amsterdam.
Amsterdam, Nederland
+ Google Maps

Organisator

Dhammadipa – Vipassana meditatiecentrum gevestigd in Amsterdam.
E-mail
info@dhammadipa.nl


Inschrijven activiteit